Jdi na obsah Jdi na menu

SLUŽBY A TERAPIE

dsc_7.jpg

 

PORADENSTVÍ | KONZULTACE

Tvoří 90% celkové náplně mé práce. Říkám o sobě, že jsem pouze pozorovatel té části bytí, ke které mi sami dáváte přístup. Vaše bytí pak rozebereme a pokusíme se společně najít bod, kdy jste sešli z Vaší vlastní cesty. Ve většině případů se stává, že se již napoprvé pokoušíme o návrat zpět k Vašemu skutečnému Já.

 

 

dsc_15.jpg

 

PŘEDNÁŠKY | DÝCHÁNKY

Skupinová sezení jsou v současné době méně vyhledávaná. Lidé se na mě obrací s žádostí o individuální přístup. Lidové rčení říká: „Víc hlav víc ví”. Pravdou je, že člověk musí být otevřený nejdříve sám k sobě, poté v okolí, či k okolí. Přednášky, raději říkám dýchánky, jsou vždy i pro mě velkým obohacením – širším rozkladem energetického pole.

 

 

dsc_13.jpg

 

KONSTELACE | SKUPINY

Tvůrčí individuální či skupinová práce. Zde ponechávám klienty pracovat převážně samostatně. Vlastní prožitek se stává nejcennějším uzdravujícím okamžikem.

 

 

dsc_1.jpg

 

CST (kraniosakrální terapie)

Poslouchám při kraniosakrálním rytmu nejen tělo fyzické, ale také duševní a duchovní. Nezřídka se spojíme také s tělem éterickým či astrálním.

 

 

dsc_11.jpg

 

HOMEOTERAPIE
(homeopatika, Schuslerovy soli, Bachovy esence...)

Vychází z klasické známé homeopatie, kterou tímto nezatracuji, či neznevažuji. Na své cestě jsem pouze došla k poznání, že jsme každý individualita, persona, tudíž ani mně nepřísluší posuzovat Vaše Já. Pakliže, dle svých znalostí a schopností, zaznamenán určitou shodu se známými frekvencemi, ráda Vám je doporučím. V současné době pracuji s cca 13 tisíci frekvencemi, ať už jednosložkovými či ve směsích.

 

 

dsc_23.jpg

 

AUTOTERAPIE
(informatika, kresba, písmo, grafika, rozbory...)

Zde bych shrnula celou svou práci či poznatky za 20 let mého působení v alternativních přístupech. Vidím, že je prakticky jedno, o jakou se jedná metodu, kdo jí vymyslel, znovuobjevil, kdo ji lektoruje, vede. Cesta je jediná a vede k jedinému cíli, poznání sebe sama.